İzmir Mini Crane
Kolay taşınabilen ve üst seviye kullanışlılık için tasarlanan, destek ayakları bulunan mini crane vinçler, zamandan ve paradan tasarruf edilmesini sağlar.
İzmir Örümcek Platform
Kullanıcıları tarafından örümcek platform olarak adlandırılmaktadır, makinenin en büyük özelliği hassas zeminlere zarar vermeden çalışabilmesidir.
İzmir Çift Kırma Vinç
Günümüzde en çok tercih edilen vinç çeşitlerinden biri olan çift kırma vinçler, mobilize olduğu için birçok sektörde kullanılmaktadır.
İzmir Örümcek Vantuzlu Vinç
İzmir kiralık örümcek vantuzlu vinç yardımıyla camlar kolay şekilde monte edilecek şekilde hareket ettirilebilir.
İzmir Ahtopot Vinç
Ahtapot vinçler; alışveriş merkezlerinde, inşaat çalışmalarında, büyük marketlerde, reklam çalışmalarında, bina süsleme hizmetlerinde ve buna benzer birçok alanda kullanılabiliyor.
İzmir Sepetli Vinç
Bir dorse ya da kamyonun üstünde çalışacak şekilde monte edilen ve mekanik kol ucunda sepet bulunan, bu sepet yardımıyla birçok alanda kullanılan sepetli vinçler, günümüzde en çok tercih edilen vinç çeşitleri arasında bulunuyor.
İzmir Örümcek Vinç
İzmir kiralık örümcek vinç, diğer vinçlere göre daha gelişmiş hareket kabiliyetlerine sahiptir. Zemin tutuşu daha iyi olan ve kayma ihtimali diğer vinçlere göre daha düşük olan örümcek vinçler, zemine paletler ile tutunur.

Renk Seçeneği

Kumaş Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

BİZE ULAŞIN

0 553 628 77 92 - 0 544 866 35 63

Karabağlar İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun